Hyundai İ30 Gündüz Ledi Tamiri

Hyundai İ30 Gündüz ledleri zamanla arızalanabilir ve ya su alımından dolayı için de ki devreler zarar görebilir bu sebepten dolayı gündüz ledlerin de yanıp sönme ve ya pır pırlama diye tabir ettiğimiz durumlar meydana gelebilir.Bilgi ve deneyimlerimizi kullanarak bu gibi durumları aşıyoruz gündüz ledinizi onarıp eski haline geri getiriyoruz.Telaş edilecek bir durum yok bizimle iletşime geçmeniz takdir de personelimiz sizinle ilgilenecektir.

Ledler zamanla arızalanabilir bu süreç de far stop tamiri ekibi olarak ustalarımızın bilgisi ve tecrübesi ile Gündüz ledi onarımı gerçekleşmektedir.Tek yapmanız bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Günümüzde araçların pek çoğunda far ve stop lambası gibi aydınlatma gruplarında LED‘ler kullanılmaktadır. Çünkü LED’ler, geçmişten beri araçlarda kullanılan standart duylu filamanlı ampullerden daha az enerji harcar, daha dayanıklıdır ve uzun kullan ömrüne sahiptir. Ancak bazı durumlarda LED stop lambasındaki LED’ler arıza yapabilir.

Tek Yapmanız bizimle iletişime geçip randevu almanız kalıyor.Aklınız aracınız da kalmasın yılların deneyimli ustamızın yapmış olduğu gündüz ledler artık emin eller de olacaktır.

Hyundai İ30 Gündüz Ledi Tamiri

Yılların bilgi ve deneyimi ile aklınız aracınız da kalmasın

 

Hyundai İ30

Gündüz Led Tamiri

İLETŞİM